Hakkımızda

KSC Copy Center 2010 yılında faaliyete geçmiştir. Göztepe Kadıyköy’de bulunan firmamız 12 yıldan uzun süredir Marmara Üniversitesi öğrencileri başta olmak üzere lisans, yüksek lisans, doktora yapan Türkiye’deki tüm öğrencilere hizmet vermektedir.

İstanbul’da olmayan müşterilerimize Whatsapp, telefon, e-posta üzerinden siparişlerini alıp hızlıca kargoluyoruz.

Vizyonumuz & Misyonumuz

En kaliteli baskı makineleri ile en uygun fiyatlarla öğrencilerin baskı ve fotokopi servislerine ulaşmasını sağlamak temel amacımızdır. 12 yıldır müşterilerimize güven, kalite ve hızla hizmet veriyoruz.

Göztepe, Feneryolu Mahallesi, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:110, Kadıköy/İstanbul Kadıköy, İstanbul 34730
Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Cumartesi, Pazar08:00 – 19:00
(0216) 414 82 16

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?