Online Çıktı Alma – Fotokopi Sipariş

Gelişen teknoloji ve internetin gücü günümüzde fotokopi ve baskı cihazlarıyla fiyatlarına da yansıdı. Online çıktı alma fotokopi siparişleri de dijital ortamlarda alınmaya başlandı. Üstelik kişiselleştirme imkanları ile uygulamalar da sizi yansıtan başlıca öğeleri yansıtırken hesaplama imkanları da söz konusu.

Uzaktan Siparişin Adresi KSC Copy Center & Kırtasiye

Siyah beyaz baskılar başta olmak üzere renkli çıktılar, afiş ve posterler gibi dergilerin basımı, kaşe ve kartvizitlerin basılması dijital ortamlara yönlenmiş durumda. Zira en uygun ve en ucuz fiyatları sunan internet ortamı bu anlamda da en doğru adreslerde baskı hizmeti alabilmenize olanak sağlıyor. KSC Copy Center & Kırtasiye olarak yıllardır edindiğimiz tecrübeleri siz müşterilerimize uzaktan sipariş yöntemiyle sunuyoruz.

Ciltleme hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

Kişiye Özel Baskı İmkanı

Uzaktan sipariş ile ortalama baskı maliyetinizi de en şeffaf haliyle öğrenerek vermenin mutluluğunu yaşadığınız gibi Türkiye’nin en ucuz baskı ve fotokopi ile çıktı merkezine de merhaba demiş oluyorsunuz. Kişiye ve kurumsal firmalara göre özel ürün baskılarında da KSC Copy Center kupa, tişört, şapka ve saat gibi ürünler ile hediyelik eşyalarda da logolu baskılar sunuyor.

En Uygun Fotokopi Online KSC Copy Center’da

Renkli ve Siyah beyaz çıktılar ile fotokopilerin yanı sıra verdiğimiz başlıca hizmetlerin alımında online sipariş vermek günümüzün en popüler ve en ucuz fotokopi olanaklarını sağlıyor. Bireysel olarak alınan ve kullanılan baskı ve yazıcılar kişilere pahalı çıktılar almalarına neden olur. Bu cihazların bakımı ve uzun süre kullanılmamaları da ayrı bir masraf söz konusu olacağından online çıktı alma fotokopi çektirme sizlerin bütçenize dost hızlı çözümler sunar. Bu çerçevede de adresiniz KSC Fotokopi Center ve Kırtasiye uzman kadrosu ve ileri teknolojileri ile en uygun hizmeti sağlıyor.

Müşterilerine en kolay ve hızlı yöntemleri sunan KSC Copy Center ve Kırtasiye uzaktan siparişlerde whatshapp sipariş imkanı da veriyor. Göndereceğiniz belgeleri en kaliteli haliyle basıyor. İstenildiği gibi ciltleme tekniği kullanarak istenilen adrese gönderimleri 24 saat içerisinde kargoya veriyor. 

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?