Dergi Basımı

Dergilerinizi bastırmak için en ucuz fiyatlar burada!

Firmanız, işletmeniz ve kurumunuza ait faaliyetlerinizi gösterir dergiler reklamlarda destekleyeceğiniz ürünlerdir. Bu ürünlerin tasarımı, oluşumu kadar baskısı da önem arz eder. Dergi Basımı hizmeti arayışında olanların tek adresi KSC Copy Center bütçe ve kalite ile ilk alternatifiniz…

Dergi basımında tasarımından, içeriğine kadar bir dizi zor süreç sizi bekler. İçeriğin oluşması sadece sizin için bir etaptır. Ancak tasarımının yapılması, derginin sayfa sayısı, büyüklüğü, baskı tarzları gibi bir çok husus sizin kafanızı karıştırabilir. Sıfırdan bir dergi yaratmak elbette herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Ancak KSC Copy Center olarak kuruluşumuzdan bu yana onlarca firmaya çıkardığımız dergiler ile önemli referansları sağladık.

Dergilerinizde Profesyonel Tasarım ve Görsellik

İhtiyaç duyulan tasarım, görsellik ve diğer hususlarda profesyonel ekiplerce hazırlanan dergilerin ileri teknoloji baskı aletleri ile çoğaltılması ve ciltleme işlemleri ile sizler için önemli olan tüm hususları yerine getirmenin mutluluğunu sizlerle birlikte yaşadık. Bundan sonraki süreçlerde de ihtiyacınız olan dergi basımı başta olmak üzere diğer baskı hizmetlerinde bizleri aramak.

Bizler İstanbul başta olmak üzere Türkiye’de her bölgeye hizmet veren büyük bir kuruluşuz. Kadıköy, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısındaki merkezi yerimizde sizlerden aldığımız siparişleri kısa zaman içerisinde yerine getiriyor ve adresinize kargo ile gönderiyoruz. Whatsapp hattı ile bize ulaşım sağlayarak baskı hizmetlerinizi ve dergi basımı taleplerinizi yerine getirebilirsiniz. Bu sayede uzman ve profesyonel ekiplerimizce taleplerinizi en hızlı ve ekonomik yollarla yerine getiriyoruz.

Dergilerinizde İleri Teknoloji Kaliteli Baskılar

dergi basımı

Günümüzde ilerleyen teknoloji dergi tasarımları içinde kolay uygulamalar sunuyor. Bu anlamda amatör hazırlıklarınızda bizlerin elinde profesyonel bir hale dönüşüyor. Hazırlamış olduğunuz tasarımlar ile aynı haliyle basımını da isteyebilirsiniz. Bu anlamda gerekli ebat ayarların yaparak son teknoloji baskı aletlerimizle dergilerinizi istediğiniz sayı kadar çoğaltıyoruz. Baskı malzemelerinde kullanılan ürünler tamamen orijinal ve istediğiniz kağıt cinsi ile yapılıyor. Mürekkep kalitesi ile baskıların silinmemesi sizlerin dergilerinizde kalıcılık sağlıyor.

İstenilen sayıya göre baskı yapılan dergilerin ücretleri de sektörde alabileceğiniz fiyatların içerisinde en uygun olanıdır. Basımda uygulanan malzemeler kaliteleri ile ön plana çıkar. Bu kaliteler ile piyasadan çok daha uygun fiyatlara dergi basımı KSC Copy Center ailesince yapılıyor. Basılan dergilerin farklı ciltleme teknikleri ile bütünleşiyor olması ayrıca firmanızın da kalitesini gösteriyor.

İşletmenizin Kimliğini Dergilerde Yansıtıyoruz

İşletmenizin vizyonu ve misyonu açısından büyük önem taşıyan dergi basımı baştan sona uzmanlık isteyen bir hizmettir. Bu hizmeti her yerden almanız mümkün değildir. Türkiye’nin dört bir yanında eğitim sektöründe hizmet veren okullar başta olmak üzere kuruluşların içerik ihtiyaçları dahil dergilerinin tasarımına ince dokunuşlar veriyor ve güzelleştiriyoruz. Dilendiği gibi parlak kuşe kağıtlar isteğiniz doğrultusunda dergilerinize yansıyor.

Ticari olarak satış yapmanız gereken dergilerin çıkarılması için ISSN zorunluluğu bulunmaktadır. Yasal olarak satış yapmak istiyorsanız ve yasal bir dergi talebiniz varsa bu zorunluluğu yerine getirmeniz gerekir. Ancak satış yapmak gibi bir amacınız yoksa bu zorunluluğunuzun da olmadığını bilmeniz gerekir.

Sıfırdan bir dergi çıkarmak büyük bir sorumluluk ister. Bu anlamda profesyonel grafikerlere ihtiyacınız olacaktır. Çünkü hazır uygulamalarda olduğu gibi derginin içeriği ve görselleri oluşmaz. Bu sebeple görselleri oluşturacak grafikerlere ihtiyaç duyarsınız. Dalında uzman olan bu kişiler sizlerin ihtiyacını ve taleplerinize göre kapak tasarımı, dergi tasarımı gibi sayfa düzenlerini de yerine getirirler.

Dergi Basımı ve Tasarımında Grafik Uygulamaları

Dünya çapında grafik programları ile tasarlanan dergilerde kullanılan uygulamalar da farklık gözetir. Bu anlamda hangi uygulama ile hazırlanırsa hazırlansın KSC Copy Center olarak bizler tasarımı yapılan dergilerinizin basımı gerçekleştiriyoruz. Başta QuarkXpress, Adobe InDesign gibi masa üstü yazılımları olmak üzere sizlerinde kullanabildiği ve bildiğiniz programlarda beraber bir tasarım yapma olanaklarımızda söz konusudur.

dergi katalog görseli kadın

Dergi içeriğindeki sayfalarda önemlidir. Yazılar ve görsellerin birleştirilmesi, içerikteki görsel ile yazınız karıştırılmaması gibi bir dizi kontrollerin sürekli yapılması gerekir. Elinizde görsel yoksa bu anlamda stok fotoğrafları alınabilir. İnternet üzerinden yüksek boyutlu fotoğrafların satın alınabildiğini unutmamak gerekir. Telif hakkı gibi sorunlarla karşılaşmamak adına gerekli yasal zeminin de hazırlanarak dergi basımı işlemlerini en profesyonel haliyle yapıyor ve bütçenize dost sonuçlar sunuyoruz.

Fahrettin Kerim Gökay Caddesi, No. 1-10 Göztepe, İstanbul adresindeki merkezi yerimiz Marmara Üniversitesinin Göztepe Kampüsü karşısındadır.  Kuruluşumuzdan bu yana siyah beyaz ve renkli fotokopiler başta olmak üzere tez basımı, Dergi Basımı, Ciltleme hizmeti, kartuş ve toner dolumu gibi hizmetler veren KSC Copy Center dijital ortamlarda gönderilen baskılarınızı da en kaliteli haliyle yerine getiriyor. Türkiye çapında hizmet veriyor olmamız, baskı sayısının fazlalığı gibi unsurlar en ekonomik baskı hizmetini almanıza neden hususlardan biridir. Bu anlamda ihtiyacınız olan tüm hususlarda Whatsapp hattımızda iletişime geçerek bilgi almanız sizlerin bütçesi açısından önemlidir.

Dergi basımı hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?