Ciltleme Hizmeti

KSC Copy güvencesi ile en uygun fiyatlardan yayınlarınızı, tezlerinizi, sözleşmelerinizi ve tüm baskılarınızı ciltletebilirsiniz.

Matbaanın icadından bu yana basılan kitap, dergi ve diğer basılı ürünlerin ciltlenmesi için farklı teknikler kullanılmıştır. Bugüne kadar gelen en kaliteli ve ekonomik ciltleme tekniklerinin her birini müşterilerimizin isteği doğrultusunda kullanıyoruz. Bu manada farklı taleplerinize de yanıt verebileceğimiz baskılarınıza özel ciltleme hizmetlerini KSC Copy Center’dan en uygun fiyat şartlarıyla alabilirsiniz.

Fotokopi baskıları başta olmak üzere çoğaltma işlemlerinizde ciltlemelerde önem kazanmaktadır. Basılan ürünün dağılmaması ve uzun süreler kullanımının sağlanması adına cilt işleminin farklı teknikler ile yapılması söz konusudur. Bu aşamada Türkiye’nin her bir bölgesinden gelecek cilt hizmetini whatsapp üzerinden alıyoruz. Sizlere kısa sürede kargo ile gönderim imkanı veren bir işletme olarak her türlü cilt hizmetini verebiliyoruz. Önemli olan kullanımınızın rahatlığı ve uzun süre dayanabilirliliğidir.

Ciltleme Teknikleri

Kaliteli ciltleme hizmetini veren KSC Copy Center farklı cilt tekniklerini verebilen nadir firmalardan biridir. İsteğinize göre yapılacak işlemler ile kaliteli hizmet almak isteyenlerin adresi olarak alabileceğiniz cilt teknikleri şu şekildedir;

  • Amerikan Cilt
  • Sıvama Cilt
  • Tel Dikiş
  • Omega Dikiş
  • İplik Dikiş
  • Spiral Ciltleme
  • Helezon Cilt
  • Katlama ve Kırım
  • Mekanik Ciltleme

Gibi farlı bir çok ciltleme tekniği bulunmaktadır.

Spiral Ciltleme

Piyasada yaygın olarak kullanılan ciltleme tekniklerinin içerisinde en pratiği ve ucuz olanı spiral ciltlemedir. 400 – 500 sayfa genişliğine kadar pvc ve telden imal edilir. Kağıtların cilt yapılacak kısmı delinerek mekanizmaya takılır. Bu mekanizma sayfaların dağılmasını önler. Reklam olarak yaptırılan duvak takvimi, masa üstü takvimi gibi ürünlerde sıkça görülen spiral ciltleme en ucuz ve ekonomik olanıdır.

American Cilt

Ülkemizde American Cilt olarak bilinen bu teknik dokümanların sırtından tutkallanarak birbirine yapıştırılmasıdır. Bunda dokümalar birleştirilir ve kenarları kesilir. Plastik tutkal ile birbirine yapıştırılır ve sırt yüzeyi çaput bezi ile sağlamlaştırılır. Günümüzde uzun süre kullanılması gereken ajandalar ve kitaplarda kullanılan bu teknikte kapak olarak karton kapaklar kullanılabilir. Dokümanların sırt kısmı tırtıklı bıçaklarla traşlandıktan sonra kapak takılır ve sonrasında da yüksek basınç ile preslenme yoluyla cilt işlemi bitirilir. Genelde kuşe kağıtlardan basılan kitaplara kullanılan teknik çok okunan romanlara da uygulanmaktadır. Kalite açısından da kendisini gösteren Amerikan cilt KSC Copy Center olarak en ekonomik haliyle sunulmaktadır.

Sıvama Ciltleme Tekniği

Ciltleme işlemlerinde en sağlamlarından biri olarak sıvamı tekniği gösterilir. Süngerli ve süngersiz olarak iki farklı şekilde yapılmaktadır. Kapağında resim, yazı gibi her türlü doküman kullanılabilir. Cildin kalınlığı 3 mm olur ve yaklaşık 1 cm daha geniş bir bırakılarak işlem yapılır. Dokümanlarınızı en iyi koruyan bir teknik olarak gösterilebilir. Uzun süreli kullanacağınız kitaplarınız ve albümleriniz için tercih edebileceğiniz teknik için firmamızla whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Tel Dikiş Ciltleme

Sırtttan ve üstten telle dikiş yapılarak elde edilen bir tekniktir. Cilt yapılacak sayfaların tel zımba ile zımbalanması ile yapılır. Piyasada daha çok dergi, broşür ve kataloglarda göreceğiniz ciltlemenin maliyeti en düşük olanıdır. Bu sebeple afiş poster tanıtım baskıları gibi broşürlerinizde bu tekniği kullanabilirsiniz.

İplik Dikiş

Türkiye’de en çok kullanılan tekniklerden biridir. Ciltyapılacak olan sayfaların sırt kısımları delinir. Bu deliklerden ipek, pamuk yada naylon iplikler ile dikilirler. Bu dikişler makineler yoluyla yapılırken el işçiliği de kaliteli ürünler sunar. Sonrasında tutkal ile sağlamlaştırılan bir ciltten bahsetmek mümkündür. Dikiş yapılan yerlere tutkal sürülür. Kuruduktan sonra sırt kısmı traşlanır. Bundan sonra ise kapak takılarak ciltleme işlemi bitirilmiş olur.

Baskı ve Cilt Hizmetlerini Veriyoruz

Kişilerin ve firmaların talepleri üzerine ciltleme teknikleri ile kısa sürede ekonomik çözümler sunan KSC Copy Center İstanbul başta olmak üzere Türkiye genelinde cilt hizmeti vermektedir. Bu anlamda bizimle iletişime geçerek istediğiniz koşulları iletmeniz yeterlidir. Bize gelecek olan formlarınızın baskısı da dahil olmak üzere en ekonomik yönüyle cilt hizmetini de yapıyoruz ve adresinize gönderiyoruz.

KSC Copy Center olarak ihtiyacınız olan baskılarınızı en uygun fiyatlara sağlıyoruz. Whatsapp üzerinden göndereceğiniz baskılarınızı aldıktan sonra dilediğiniz ciltleme teknikleri ile kısa sürede hizmetinizi veriyoruz. Bitirilen işlemlerinizi aynı gün kargo şirketlerine vererek Türkiye’nin her bölgesine baskı, cilt hizmetini vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Ciltleme hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?