Siyah Beyaz Fotokopi & Çıktı

Siyah – Beyaz (renksiz) fotokopi ve çıktı hizmetinde 0.09 kuruştan başlayan fiyatlar için hemen iletişime geçebilirsiniz.

KSC Copy Center, 0.09 kuruştan başlayan fiyatlar ile İstanbul, Anadolu Yakası’nda Marmara Üniversitesi karşısında en uygun ve kaliteli hizmeti vermektedir. Günümüzde kitapların çok pahalı olması nedeni ile fotokopiye olan ihtiyaç artmıştır. Notlarınız veya kitap alıntılarınız için en kaliteli ve en uygun fiyata hizmet veren firmayı arıyorsanız, doğru fotokopicidesiniz. Firmamız sizlere siyah beyaz fotokopi için çok uygun fiyatlara hizmet veriyor. Kaliteli ve en iyi malzemeleri kullanarak son model yazıcılar ile siyah beyaz fotokopi çekmektedir. Toplu siparişlerde sayfa sayısına göre siyah beyaz fotokopide indirimimiz mevcuttur.

Fiyatlar

Fotokopi fiyatları baskı adedine göre farklılık göstermektedir. Sayfa başına 9 kuruştan başlayan fiyatlarla KSC Copy Center olarak 100, 250, 500 ve 1000 adet gibi toplu siparişlerinizde indirim olanağı sunmaktayız.

Türkiye’nin her yerine kargo ile gönderim imkanımız mevcuttur. Aşağıdaki iletişim butonlarından iletişim kurarak siparişinizi Marmara Üniversitesi’ne en yakın fotokopici: KSC Copy Center’den verebilirsiniz.

Fiyat Tablosu

Sayfa Sayısı ve Baskı Kalitesi TipiFiyat
Siyah Beyaz Fotokopi0.10 TL’den başlayan fiyatlarla
Renkli Fotokopi0.40 TL’den başlayan fiyatlarla
Siyah Beyaz ve Renkli Fotokopi & Baskı İçin Fiyat Tablosu

KSC Copy Center ile Siyah Beyaz Fotokopi Avantajları

  • En ucuz fiyata en kaliteli baskılar,
  • 500 adet ve üzeri baskıda indirim fırsatı,
  • İstanbul’un ve Türkiye’nin her yerine aynı gün kargo imkanı,
  • Whatsapp ve E-Posta ile sipariş imkanı

Siyah Beyaz Fotokopi hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?