Tez Basımı & Ciltleme

Doktora veya yüksek lisans tezlerinizi bastırmak için doğru yerdesiniz! Türkiye’nin veya İstanbul’un neresinde olursanız olun en ucuz baskı fiyatları ile en kaliteli baskı hizmetine KSC Copy ile ulaşın!

Tez çalışmalarınızın yüksek kalitede ve üniversite kurallarına (Odtü, İTÜ, Marmara Üniversitesi vb.) uygun şekilde basılmasını sağlıyoruz. Ciltleme veya kağıt kalitesi hakkında uzmanlarımızdan bilgi alabilirsiniz.

Tezinizin renkli veya siyah – beyaz basılmasını, kaç sayfa olacağını, kapak kağıdının kalitesini birlikte karar verelim. Amerikan baskı hizmetimiz de mevcuttur.

Tez Ciltleme Fiyatları

Karton tez ciltleme hizmeti 10 TL, bez ciltleme ise 100 TL’den başlayan fiyatlarla sunulmaktadır. Fiyat sayfa sayısına göre değişebilir.

Tez Danışmanlığı hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?