AFİŞ, POSTER, TANITIM BASIMI

Afiş, poster veya tanıtım bültenlerinizi bastırmak istiyor ancak maliyetleri mi dert ediyorsunuz? İstanbul’un en ucuz baskı merkezi KSC Copy’e gelin ve en ucuz tanıtım basım hizmetinden faydalanın.

Teknolojik gelişmeler yaşanmasına karşın halen klasik yöntemle firmaların kampanyaları ve diğer tanıtımları afişler yoluyla yapılmaktadır. Reklama ve tanıtıma önem verenlerin adresi KSC Copy Center istediğiniz ebatlardaki poster ve afişlerinize en ekonomik teklifleri sunuyor.

Afişler ile posterle tanıtım halen önem verilen tanıtım yollarından. Reklam önemini bilen işletmeler medyada ve dijital ortamlarda ilan ve reklam vermesine karşın bunu afişlerle destekleme yoluna gidiyor. Şık tarz bir afiş ile tüketicinin aklında kalan marka olmak adına rakiplerinize karşı fark yaratacak afiş poster baskıları ile tanıtımın en ekonomik yolunu seçebilirsiniz.

Türkiye’nin Her Bölgesine Afiş Poster Basımı

Whatsapp hattı üzerinden ulaşım sağlayabileceğiniz KSC Copy sizlerin kendi tasarımınız olan afişler ile tasarımını istediğiniz posterlerinizin baskısını kısa sürede yaparak kargo ile adresinize kadar gönderiyor. Bu anlamda alacağınız hizmet bütçe açısından en ekonomik yöntemlerden biri oluyor.

Direk istediğiniz mesajı ilgili kişilere verilecek tarzlarda afişler basılması önemlidir. Daha çok yazılan metinler bir kenara fark edilmek için kullanılan afişlerin bu anlamda profesyonel tasarımcılar tarafından yapılması gerekir. Tanıtımı gören kişinin adeta şok edici görseller ile desteklenmesi iyi bir reklam aracı olarak çıkar.

Pazarlayacağınız ürün için reklam afişleriniz kadar kültürel ve sosyal afişlerin baskısında da önemli roller üstlenen KSC Copy Center  iç dış mekanlarda kullanabileceğiniz tanıtım afişlerine en güzel şekilleriyle imza atıyor. Önemli olan tüketiciye vermek istediğiniz mesaj ile afişi nerede kullanacağınız bilgisi sizlerin tanıtımında en güzel haliyle şekilleniyor.

En Uygun Bütçelerde Afiş Baskıları

Afiş ve posterlerin tasarımı bir kenara basımı için ayıracağınız bütçeler değişiklik gösterir. Burada rakamların belirlenmesinde afişin büyüklüğü, basılacağı kağıt, bez, plastik ürünler kadar basımındaki kağıdın gramı da önemlidir. Bu anlamda İstanbul, Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinden iletişim kanallarıyla aldığımız siparişlerinizi hızlıca profesyonel ekiplerce tasarlıyoruz. Basımı sonrasında adresinize kadar kargo yoluyla teslim ediyoruz.

Afiş baskılarında ekonomik çözümler sunan firmalar renk kalitesi ve baskı malzemelerinin kalitesiz ürünlerden yapılıyor olması olumlu sonuçlar almanızın önüne geçer. Bu anlamda afiş baskılarında önemli olan kişiye gerekli mesajın verilmesindeki renklerin canlılığıdır. Bu renkler en iyi şekilde ileti olarak ilgili kişilere ulaşır. Uzun süreli kullanımlar ile kalıcı baskıların yapılmasında KSC Copy Center olarak ileri teknoloji ve mürekkep malzemelerini kullanıyoruz.

Basılan Afiş ve Posterlerde Dikkat Edilmesi Gerekenler

İşletmeniz için afiş ile tanıtım yaptırmak istiyorsanız öncelikli olarak basılacak afiş, kampanyanız ve iletiyi göndereceğiniz kitle önem taşır. Bu hususlarda yapacağınız isteklerinize uyacak afişlerde dikkat etmeniz gereken başlıca hususlar bulunur. Bunlar;

  • Afiş dayanıklı ve solmaması gerekir
  • Yüksek kaliteli orijinal görsellerin kullanılması
  • Tanıtımı yapılacak olan hedef kitlenin belirlenmesi
  • Afişlerin nerede kimlerle nasıl paylaşılacağına karar verilmesi
  • Markanıza uygun renkler ile tasarımların yapılması
  • Etkili bir mesajın belirlenmesi
  • Uzaktan okunabilir olmalıdır.

İşletmenizin reklam örnekleri bulunabilir. Bu anlamda bir çok büyük firmanın arkasında yapmış olduğu reklamlar ve dolayısıyla da paylaştığı afişler bulunmaktadır. Dikkat çekici bir afiş uzaktan bile okunabilir olmalıdır. Gerekli mesajı iletmeli ve gerektiğinde küçük yazıların okunması için kişiye kendisine çekebilmelidir.

Afişlerdeki Başlıklar Dikkat Çekici Olmalıdır

Afişlerdeki başlıklar dikkat çekicidir. Bundan sonraki aşama ise küçük metinlerdir. Kişi merak ettiği için bu küçük metinleri okuma yoluna gider. Bu sebeple afişlerdeki yazılarda hiyerarşi önem kazanır. Renkleri kadar kontrast önemlidir. Reklam afişlerinizde kontrastı uygulamışsanız posterinize bakan kişilerin de dikkatini çekecek demektir.

Afiş ve tanıtımınızda dikkatleri üzerinize çekmenin bir yolu da görsellerdir. Kişi makul seviyeden afişi beraberinde görseli görür ve böylelikle dikkatini çekerken uzun süre akılda kalıcı olur. Sonraki aşama yazılardır. Başlık ile birlikte afişin hedef kitlesindeki kişilere ileti gönderilir.

Tanıtımda kullanılacak olan posterin alanı da iyi kullanılması gereken hususlardan biridir. Tasarımı yapan kişinin bunu iyi bilmesi gerekir. Bu aşamada profesyonel tasarımcılarımızla KSC Copy Center olarak Türkiye genelinde bir çok işletme ve firmanın afişlerinin altında imzamız olduğunu belirtmek isteriz. Tasarımında uzman ellerin sonrasında yüksek ileri teknoloji baskı cihazlarımızla kalıca afişlerin basımını siz müşterilerimize yapıyor olmak bizlerin bugünlere kadar gelmemize sebeptir.

AFİŞ, POSTER, TANITIM BASIMI hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?