Hizmetlerimiz

KSC Copy Center olarak her zaman sizin için en ucuz ve ideal olan çözümleri sunuyoruz. Bu çözümleri sunarken birbirinden farklı alternatifler oluşturuyor ve bunların hem size özel hem de en ekonomik olmasına özen gösteriyoruz.

Tez Danışmanlığı

Tez düzenleme, en ucuz tez baskı, doktora ve yüksek lisans tez danışmanlığı hizmetimizden yararlanmak için iletişim bilgilerimizden ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Dijital Baskı

Kağıt, poster, vinil, polyester, folyo, film, renkli fotokopi ve en ucuz siyah beyaz fotokopi, ozalit, kart sistemleri, branda, lazer kesim, kaşe, kartuş dolumu, ciltleme, tarama ve ofset baskı gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Sayfabaşı Fotokopi

Ödev, proje ve diğer özel ihtiyaçlarınız için dijital baskı makinalarımızla hizmet veriyoruz. Çoklu çekim ve baskılarınız için size özel fiyatlarımız için lütfen bilgi alın.

CD & DVD Kopyalama

Ödev, proje ve diğer özel ihtiyaçlarınız için yüksek hızda veri okuma/yazma özelliğine sahip CD ve DVD ürünlerimiz ile kopyalama hizmeti sunuyoruz.

Sunduğumuz bu ürün ve hizmetlerden birine ihtiyaç duyuyorsanız hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Baskı

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?