İletişim

Eğitim, Fahrettin Kerim Gökay Cd. No:110, 34724 Kadıköy/İstanbul
(0216) 414 82 16
[email protected]
[email protected]


  KSC Copy Center olarak her zaman sizin için en ucuz ve ideal olan çözümleri sunuyoruz. En ucuz fotokopici konusunda iddialıyız! Bu çözümleri sunarken birbirinden farklı alternatifler oluşturuyor ve bunların hem size özel hem de en ekonomik olmasına özen gösteriyoruz.

  Kadiköy, Bostancı, Göztepe, Erenköy, Hasanpaşa, Üsküdar ve çevresinden rahatlıkla mağazamıza ulaşabilirsiniz. En ucuz fotokopici olarak KSC Copy Center ‘a ulaştığınızda başka yerde bulamayacağınız fiyatlar ve kaliteli hizmet politikamızla karşılaşacaksınız.

  En ucuz fotokopi baskı ücretlerimizin yanında tüm dijital baskı, kırtasiye ve ofis sarf malzemeleri, kartuş ve toner dolumu, ciltleme ve PVC baskı gibi diğer ürün ve hizmetlerimizden uygun fiyatlarla yararlanabilirsiniz.

  Ön bilgi almak için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz.

  whatsapp ile iletişime geçin

  KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

  Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

  Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

  MERT F.

  Müşteri

  Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

  RÜYA Ö.

  Müşteri

  Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

  MELİH M.

  Müşteri

  Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

  FURKAN A.

  Müşteri

  Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

  Elif B.

  Müşteri

  Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
  Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

  Osman D.

  Müşteri

  Need Help?