Kaşe, Kartvizit, Broşür

Acil kaşe, uygun fiyatlı kartvizit veya broşür gibi iş yeriniz için tüm ihtiyaçları KSC Copy Center baskı merkezinde en kaliteli şekilde bastırabilirsiniz.

Kurumsal firmaların ve ticari işletmelerin ticari olarak kazancını katlaması adına bastırılan kartvizitler ve broşürler firmanın kimliğidir. Bölgenizdeki faaliyetlerinizi tanıtmak adına en önemli araçlardan biri olan broşür tasarımı kadar basılması da bir dizi profesyonellik ister. Bu anlamda whatsapp ve telefon ile hizmet alacağınız yerin adresi KSC Copy Center, Kıdıköy’de Marmara Üniversitesi Göztepe Kampüsü karşısında yer alıyor.

Sektörde baskı hizmeti alabileceğiniz yerler gibi broşür, kaşe ve kartvizit gibi işletmeniz için önem taşıyan ürünleri de bastırabiliyorsunuz. Bu anlamda önemli olan husus kaliteli baskılarınızı en uygun fiyatlardan yaptırabilmektir. Piyasada alabileceğiniz hizmetler içerisinde hızlı ve ekonomik çözümler sunan KSC Copy ileri teknoloji donanımı ile en canlı renklerde baskı hizmeti sunar.

Broşür Tasarımı ve Basımı

Broşür bulunduğunuz bölgede faaliyetleriniz ile kendinizi tanıtmanız için en uygun yollardan biridir. Bu anlamda atacağınız adımlar ile kişilere basılı olarak ulaşmak sizlerin kazancını artıracaktır. Ticari olarak faaliyetleriniz ile yapmış olduğunuz kampanyalara ait broşürlerin tasarımı ve direk tüketici odaklı olması gerekir. Bu anlamda uzman tasarımcılardan destek almak önemli hususlardan biridir.

Broşür tasarımında dikkat edilmesi gereken hususlardan biri de renkler ve konunun yerleşimidir. Burada faaliyetinizin konusu ve kampanyanıza istinaden kullanıcı odaklı etkileşimi sağlamak önemlidir. Bu sayede gerçekten ihtiyaç duyulan konularda direk alıcılara ulaşmak önem taşımaktadır. Bu önemin bilinci içinde yıllardır broşür ve kartvizit basımlarında deneyimlerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşım içerisindeyiz.

KCK Copy Center olarak kaşe, kartvizit, broşür basımı ve tasarımı konusunda uzman profesyonel tasarımcılarımız ve baskı elemanları 7-24 saat hizmet veriyor. Aldığımız siparişleri sizlerin isteği doğrultusunda hazırlıyor ve kargo ile gönderim sağlıyoruz. Bu anlamda telefonla ve whatsapp üzerinden teknik destek ve sipariş verilebilir.

Kurumsal İletişiminizde Kartvizit Baskısı

Kartvizitler kurumsal firmaların iletişiminde önemli bir araçtır. Önemsiz olarak görülse de potansiyel müşterinizle bağ kurabilmenizde öneminin büyük olduğunu söylemek yanlış olmaz. Firmanızı tanıtmanız gerektiğinde ilk etapta akıllarında kalmasını sağlayacak husus kartvizitlerdir.

Kartvizit ne kadar akılda kalıcı olursa işletmeniz içinde o kadar önemli olur. Çünkü işletmenizi tanıttığınız kişinin sonradan hatırlamasında önemli roller üstlenir. Hatta tasarımında işletmeniz ile iş ilişkisinin uyumu yansıtılması gerekir. İşletmeniz ile hedef kitle arasındaki bağ akılda kalıcı unsurlar sunar.

Küçük bir ayrıntı olarak görülen kartvizitler aslında işletmenizin itibarı diyebiliriz. Bu anlamda ihtiyacınız olan kartvizitlerin basımı ve tasarımında önemli adımlar profesyonel destek almaktır. KSC Copy Center olarak sizlerin ihtiyacı olan kartvizitlerin tasarımı ve en ekonomik haliyle basımını siz değerli müşterilerimiz için gerçekleştiriyoruz. Whatsapp hattı üzerinden verebileceğiniz siparişleriniz ile işletmenize özel tasarımı ve baskısını gerçekleştiriyoruz. Kargo firmaları ile istediğiniz adrese teslim imkanları sunduğumuz kartvizitlerin basımında ileri teknoloji aletlerini kullanıyoruz. Farklı basım kartları ile istediğiniz renklerde kimliğiniz oluyoruz. 

Saygın İşletmeniz İçin Kimliğiniz: Kaşeler

Ticari firmaların yapacağı ticari belge onaylarında en önemli aracı kaşedir. Kaşe sayesinde resmi bir evrak olduğunu gösterir. Aynı zamanda işletmenizin ticari itibarını ortaya koymaktadır. Özel ve resmi amaçlarınızda kullanabileceğiniz kaşeler kauçuk ve lastik üzerine yapılmaktadır. Bu sayede kağıt üzerine yapacağınız baskıyı kolaylaştırır. Bir anlamda mühür ve damga olarak görebileceğiniz gibi yasal olarak tüm firmalarca yapılması zorunlu olan bir husustur. Yapılan kaşelerde firmanın ticari bilgileri ve adresi ile iletişim bilgileri bulunmaktadır. Ticari firmalar için çok pratik bir çözüm olduğu için çok tercih edilen ürünlerden biridir.

Yasal olarak muhasebe kayıtları ile faturalarda bulunması gereken kaşenin kullanımı da tüm işletmelerde çok yaygın olarak yapılır. Bir nevi firmanızın ticari saygınlığı alacağınız kaşelerin yapımında KSC Copy Center olarak üzerimize düşen görevi en ekonomik haliyle sizlere sunuyoruz. İşletmenizin kimliği haline gelen kaşenizin tasarımı ile basımı yine iletişim kanallarımızdan vereceğiniz siparişler ile adresinize kadar kargo yoluyla gönderiyoruz.

Bir Telefon Kadar Yakınınızdayız!

Baskı hizmetlerinde broşürler firmanızı ve kampanyalarınızı tanıtmak için önemli fırsatlar sunar. Bu fırsatları doğru kişilere direk ulaşımının sağlanması adına broşürlerin tasarımı ve baskısı kadar ekonomik çözümler sunması da broşür sayısına göre önem arz eder. İşletmenizin itibarı olarak göreceğiniz kartvizit, kaşe ve kampanyalarınızın kazancınızı katlamasına yardımı olabilecek broşürlerin basılmasında KSC Copy Center bir telefon kadar yakanınızda bulunuyor.

Kaşe, Kartvizit, Broşür hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC Copy Kırtasiye Diğer Hizmetlerimiz:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?