Ankara Ucuz Siyah – Beyaz & Renkli Fotokopi, Çıktı

Baskının ve fotokopinin türü ile çeşidinin yanında kalitesiyle birlikte baskının adedi alacağınız hizmetlerde fiyatı belirleyen unsurlardır. Bu anlamda aradığınız Ankara ucuz siyah beyaz & renkli fotokopi ve çıktı sorusunun yanıtı için  KSC Copy Center ve Kırtasiye olarak doğru adreste olduğunuzu belirtmek isteriz.

KSC Copy Center’da Başlıca Hizmetlerimiz

Baskı ve fotokopi hizmetleri uzun dönemli tecrübeler ister ve çok geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu çerçevede bir dizi baskı hizmetleri için aradığınız adres KSC Copy Center & Kırtasiye sizlere uzaktan sipariş imkanı veriyor. Whatshapp siparişleri ile 24 saatte kargo imkanı en ucuz fotokopi ile sizlere verilen hizmetlerden. Bunlarla birlikte;

Başlıca hizmetlerimiz oluyor.

Afiş ve Poster Baskıları KSC Copy Center’da

İhtiyacınız olan Afiş ve Poster baskıları ile tanıtım broşürlerinde de en kaliteli ürünler ve baskı hizmetini veriyoruz. Baskının büyüklüğü, renkleri ve sayısına göre farklı ücretler eşliğinde alacağınız hizmetin fiyatı da sektöre göre çok daha uygun koşullarda alım yapabilirsiniz. Tanıtımlarınızda ön plana çıkacak olan afişlerin tasarımı da sizleri unutulmaz kılar. Tasarım aşamasında uzman kadromuz ile en güzel afişleri ve posterleri sizler için tasarlıyor ve basıyoruz.

Tez Basımı ve Ciltleme

Fotokopi baskıları sonrasında uzun ömürlü ve sağlam kalmasında ciltlemeler önem kazanmaktadır. Bu anlamda farklı ciltleme teknikleri ile sizlerin baskılarınıza da uzun ömürler katmaya çalışıyoruz. Baskı ve fotokopilerin yanı sıra büyük emekler vererek hazırlamış olduğunuz tezlerinizi de baskı sonrasında en kaliteli haliyle ciltleme yoluna gidiyoruz. Talebinize göre farklı ciltleme tekniği sizinde bütçenize dost hizmetlerden. Siyah beyaz tezlerinizde olduğu kadar renkli çıktı tezlerinizde de adresiniz KSC Copy Center & Kırtasiye olacaktır.

Ankara ve ilçelerinde ihtiyacınız olan renkli ve siyah beyaz baskılarınız başta olmak üzere ciltleme hizmetlerinizi uzaktan sipariş ile 24 saatte kargo imkanları sunan KSC Fotokopi Center sürekli adresiniz olmaya aday.

Ciltleme hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?