İstanbul Ucuz Fotokopi, Baskı Ciltleme

Büyük bir ülke nüfusuna ev sahipliği yapan İstanbul milyonlarca öğrencinin ucuz fotokopi, baskı ve ciltleme arayışına tanık oluyor. Bu çerçevede en iyi şartlarda evinize teslim baskı hizmeti KSC Copy Center ve Kırtasiye’de.

KSC fotokopi olarak İstanbul’un merkezi ve tüm ilçelerinde baskı hizmetini en kaliteli haliyle sunuyoruz. Düşük bütçe ile eğitim gören öğrenciler başta olmak üzere baskı ve fotokopi hizmetlerini baskının sayısına göre en düşük tutarlara yapıyoruz. Uzman kadromuz ile istediğiniz fotokopileri yeniden tasarlayarak en az sayfaya indiren firmamız bu sayede size en ucuz siyah beyaz fotokopi veya renkli fotokopi çektirmenin yolunu açıyor.

İstanbul ve İlçelerinde Ucuz Baskının Adresi

Sektördeki piyasa şartlarına göre uygun koşullarda fotokopinin yanında baskı hizmeti de KSC Fotokopi’de verilen hizmetlerden oluyor. Güncel ileri teknoloji aletlerimiz ile en kaliteli haliyle yapacağımız baskılar isteklerinize göre yeniden şekilleniyor ve tasarlanarak baskıya giriyor.

Çoğaltmak istediğiniz kitap ve diğer basılı ürünlerin en kaliteli haliyle baskısının yapılması, sayfalara ayrılması ve isteğe göre ciltlenerek daha kullanılabilir hale getirilmesi bir dizi deneyimleri ister. Bu deneyimleri en iyi haliyle yıllardır tecrübe edinen KSC Copy İstanbul’un tüm semtlerinde aranılan ucuz fotokopi adresi haline geldi.

7/24 Baskı ve Fotokopi Hizmetleri KSC Fotokopi’de

Ucuz baskının yanında kaliteli renkli baskılarında aranıldığı İstanbul’da iletişim kurarak baskı hizmeti verebileceğiniz nadide bir yerden bahsetmek mümkün. Alacağınız hizmetlerde kesintisiz destek alabileceğiniz ve baskı hizmeti isteyebileceğiniz tek adres olarak sizlerin ihtiyacını yakından biliyoruz. Edindiğimiz tecrübeler ışığında siz müşterilerimizin dahi düşünemeyeceği kolaylıkları sizlere sunarken İstanbul ve çevre ilçelerinde marka haline gelmemiz de şüphesiz tesadüf değildir.

KSC Fotokopi Ciltleme

Baskı bakımından tüm eğitim öğretim sınıflarında ihtiyacı olan metaryallere en uygun fiyatları ile ulaşmanızı sağlayan KSC Fotokopi önemli bir adres. Bu hizmetlerin yanında baskılarınızı kaliteli ciltleme yaparak kolay ve uzun kullanım imkanları da sağlıyor. Kişinin talebine göre ciltleme teknikleri ile sizlere uzun ömürlü baskı hizmeti veriyor.

Alınan baskı ve fotokopi hizmetleri geniş bir coğrafya’nın hakim olduğu İstanbul’da ayrıca kargo ile dilendiğinde de daha hızlı olması açısında 24 saat içerisinde kargonuza teslim ediliyor.

Ciltleme hizmetimiz hakkında bilgi almak ister misiniz?

KSC Copy Center & Kırtasiye ile iletişime geçmek için:

KSC COpy center - en ucuz fotokopi yorumları

Hizmet kalitemizi müşterilerimizin yorumlarından öğrenin.

Piyasaya göre daha uygun, hemen kargoluyorlar ve sağlam şekilde geldi. Ben testleri parça parça çözdüğüm için spirale gerek duymadım ama isterseniz spiralde yapıyolar. Kısacası kitap piyasanin 80 100 lira olduğu dönemde uygun fiyat ve kaliteli hizmet ediyorlar. Ekte detay görmek isteyenler için foto koydum birisi orijinal boyut birisi 1/2.

MERT F.

Müşteri

Baskılar çok ucuz ve kaliteli, renkler çok canlı gerçek gibi. 1500 e yakım sayfa vardı pazar günü gönderdim, pazartesi kargolandı çöl teşekkür ederim

RÜYA Ö.

Müşteri

Çok memnunum normalde fotokopi çıkarttığım yerlerde toner az gitsin diye küçültme işlemi yaparlardı kargo geldiğinde yazıları çok yakından okuyabilirdim sadece ama ksc fotokopi hizmette sınır koymamış gönlü bol insanlar ödemede olsun kalitede olsun malzemeden kaçmamak olsun mükemmeller Allah emeklerinin karşılığını fazlasıyla versin çok memnunum müdavimiyim artık teşekkür ederim

MELİH M.

Müşteri

Siparişim 2 gün içerisinde elime ulaştı. Bu kadar hızlı ve kaliteli bir iş yaptığınız için KSC Copy Center ın değerli çalışanlarına çok teşekkür ediyorum. ( Hediyeler için ayrı ayrı teşekkür ederim 😊)

FURKAN A.

Müşteri

Tam 6 yıldır gittiğim, kalitesinden ödün vermeyen ve diğer kırtasiyelere göre çok çok uygun fiyata fotokopi çekebildiğim bir kırtasiye:) Muhakkak uğramanızı tavsiye ederim.

Elif B.

Müşteri

Resmen Türkiye’nin en ucuz ozalitçisi. Denedim, onayladım.
Bir de Whatsapp’dan dosyaları attım, ben gelene kadar çıkartmışlardı. Geldim, parayı verdim, gittim, miss :)

Osman D.

Müşteri

Need Help?